4-01.jpeg

Dům na klíč i Vám na míru

 

Zodpovědnost za celý proces stavby nechte na nás.

Eko House na klíč

Rozhodli jste se stavět chytře a s úsporou do budoucna? Zajímají Vás moderní technologie? Chcete být co nejšetrnější k životnímu prostředí a zároveň potřebujete předem znát konečnou cenu i budoucí náklady vašeho bydlení? 

 

Jste právě na tom správném místě. Náš tým Vám pomůže projít všemi nástrahami projektování a výstavby nízkonákladového domu. Vše od projektu až po předání klíčů.

 

Naše domy nejsou  pouze nízkoenergetické nebo pasivní, nesou v sobě myšlenku perfektního propojení použitých technologií s maximální úsporou provozních nákladů do budoucna. A to je naší vizí Eko House.

 

Podle Vašich představ navrhneme a naprojektujeme dům a vymyslíme technologická řešení přímo na míru Vašemu přání a možnostem pozemku. Vyřídíme všechnu potřebnou administrativu a zrealizujeme výstavbu Vašeho vysněného bydlení. 

 

Naší prioritou je, abyste znali Vaši konečnou cenu celkové stavby a současně, s téměř maximální přesností, náklady na provoz bydlení.

 

Náš tým je Vám plně k dispozici po celou dobu spolupráce. Budeme neustále v kontaktu a provedeme Vás jednotlivými kroky projektování a realizace.

 

To jsme my a naše nízkonákladové domy na klíč. 

 

Starosti o dům nechte na nás a obklopte se pocitem domova.